2020.07.12
Gdzie kupisz gadżety Granatowo-Bordowego Stylu?

Wielu z Was zastanawia się gdzie i w jaki sposób można nabyć gadżety kibicowskie spod znaku Granatowo-Bordowego Stylu. Prócz zakupu przez sklep internetowy(www.gbstyl.pl) kibice Dumy Pomorza mogą pojechać do konkretnych lokalizacji, gdzie można towar zobaczyć na żywe oczy, wtedy się przekonać o jego wysokiej jakości oraz oczywiście zakupić:) Dotychczas punkty te zlokalizowane były na terenie miasta Szczecin. Ostatnimi czasy gadżety pojawiły się w Stargardzie Szczecińskim, a od połowy grudnia umożliwiamy osobisty zakup naszych produktów w.... Warszawie.  Tak, tak to jest prawda, albowiem wczoraj została wysłana paczka do Warszawy z naszym granatowo-bordowym asortymentem:)

 

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany naszymi gadżetami, a mieszkasz w Warszawie tudzież okolicach to zapraszamy do Sklepu Bulldog, mieszczącego się na Rondzie Jazdy Polskiej(obok stacji metra Politechnika), ul. Waryńskiego 12, pawilon 12. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz sobota w godzinach 10-16.

 

 

Przypominamy, że jeśli chcesz sprawdzić aktualne punkty stacjonarne, gdzie można nabyć gadżety, zapraszamy na stronę internetową GB Stylu, zakładka "Informacje"-> Punkty stacjonarne. Ewentualnie można kliknąć w ten link :) ->http://sklep.portowcy.org/punkty-stacjonarne-pm-12.html

 

Pamiętaj też o tym, że produkcje GB Stylu są to produkcje "od kibiców dla kibiców". Więcej szczegółów na www.gbstyl.pl

← cofnij